Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Tonyful голема електрична кутија на отворено со рачка 2 пакувања, затворен и отворено за безбедност на кабелот за безбедност за тајмери, кабли за продолжување, приклуч?

Tonyful голема електрична кутија на отворено со рачка 2 пакувања, затворен и отворено за безбедност на кабелот за безбедност

DEN 751.84
 

Производот е достапен
Достапност

Овој градежен дизајн е одличен за употреба во сурова околина на отворено и постојано ги заштитува врските на отворено. Тоа е идеален подарок за широк спектар на апликации за тревник и градина. Рамен врв и водоотпорен дизајн : Во споредба со слични производи, нашето куќиште за електрична енергија со рамен врв не е склоно кон акумулација на вода. Ако нешто некогаш тргне наопаку со оваа излезна кутија, ние ќе испратиме замена за вас. Идеално за широк спектар на апликации на отворено и затворено, вклучително и кабел за продолжување, LED стринг светлина, осветлување на пејзаж, пумпа за базени, алатка за градинарски напори, фонтана, Божиќ и други украси за празници. 6 -те пристаништа за влез на кабел за заптивки на кабелот (предни*4 + страна*2) се сите компатибилни со кабелот AWG12/14/16, рамен кабел и плетенка. Широка компатибилност : Оваа надворешна водоотпорна димензии на електрична кутија се 14,76 x 5,51 x 10,23 инчи, кои можат да ја заштитат вашата лента за напојување, излез на тајмер, гломазен адаптер и повеќе електрични врски на отворено/затворено. Чувајте ја целата домашна електрична опрема безбедна и суво. Широка компатибилност : Оваа надворешна водоотпорна димензии на електрична кутија се 14,76 x 5,51 x 10,23 инчи, кои можат да ја заштитат вашата лента за напојување, излез на тајмер, гломазен адаптер и повеќе електрични врски на отворено/затворено. Не е потребна постојана инсталација! Иновативниот капак за блокирање лесно се отвора и цврсто се обликува околу кабли за напојување кога е затворен.

Кон својствата

Производи во категоријата