Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Торба за менструација, Торба За Складирање Хигиенски Салфетки, Пренослива Менструална Подлога Торбички Со Патент Торбичка За Женска Менструација Прва Менструаци?

Торба за менструација, Торба За Складирање Хигиенски Салфетки, Пренослива Менструална Подлога Торбички Со Патент Торбичка За

DEN 127.84
 

Производот е достапен
Достапност

Висококвалитетен Материјал-Изработен од ткаенина За собирање, крпеница од оксфорд, обложена со сунѓер. Издржлив, мек на допир, со сигурен патент. Мултифункционален - покрај складирањето женски производи, може да складира и мала козметика, накит, картички, клучеви. Димензија-4, 7х6, 6х6, 6 во/12х17х17 см. Практично и компактно, може да се стави во чанти, ранци, багаж без зафаќање простор. Практичност-вреќата за период е погодна за употреба при излегување, како што се одење во канцеларија, туризам, хотел итн. Исто така топол подарок вашата сопруга, ќерка, девојка. Ексклузивно Прилагодување-она што е поинтересно е што обезбедуваме бесплатна услуга за прилагодување, можеме да ги испечатиме вашите омилени фотографии на торбата, само испратете ни ја сликата. Поради разликите во мониторите, може да има мала разлика во бојата помеѓу фотографијата и вистинскиот објект, ви благодариме за разбирањето. Ние одговараме на секоја порака во рок од 24 часа.

Кон својствата

Производи во категоријата