Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Торба За Ручек Со Еднократна Употреба Tcpeng Едноставна Торба За Ручек Бенто Кулер Торба За Ручек За Кутија За Ручек За Жени Мажи Пикник За Возрасни Работна Пешачка Пл

Торба За Ручек Со Еднократна Употреба Tcpeng Едноставна Торба За Ручек Бенто Кулер Торба За Ручек За Кутија За Ручек За Жени

DEN 3.33
 

Производот е достапен
Достапност

Едноставно избришете со влажна крпа за чистење. Торба за ручек со среден капацитет лесно одговара на повеќе од ручекот на 1 лице. Може да се користи кога одите на работа, на плажа, базен, пикник и парк или дури и кога ги посетувате вашите драги пријатели, исто така совршен подарок за жени, мажи, возрасни.

Кон својствата

Material:
Durable oxford cloth and nontoxic aluminum foil (non-toxic/easy to clean)
Size:
Approx 9 x 6 x 10 / 23cm x 15cm x 25cm (L x W x H)
Package includes:
1 x Insulated Lunch Bag

Производи во категоријата