Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Торбички За Накит ВО ПАРИ,Торби За Завиткување Подароци,Торби За Врвки,Торба За Накит, 50 парчиња Проѕирен Проѕирен Шифон Роденденски Кутии За Подароци За Бонбони Т?

Торбички За Накит ВО ПАРИ,Торби За Завиткување Подароци,Торби За Врвки,Торба За Накит, 50 парчиња Проѕирен Проѕирен Шифон Роденденски

DEN 646.88
 

Производот е достапен
Достапност

Материјал : Органза. Број на парчиња : 50 парчиња. Широка Применливост : стилската кутија ќе го направи вашиот подарок да се истакне на родендени, свадби, годишнини или која било друга пригода за давање подароци. Совршен за избран накит, вклучувајќи обетки, нараквици, ѓердани и многу повеќе. Одлично за занаети. ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Изработен од висококвалитетен хартиен материјал, тој е совршено пакување за мали и нежни подароци. Силен и издржлив, не е лесно да се скрши и може да ја заштити содржината на кутијата од оштетување. Погоден за подароци за свадба или забава,може да се користи за држење накит, подароци. Големо изненадување : вашите деца, семејство, пријатели ќе бидат воодушевени да добијат специјална кутија за подароци.Место На Потекло : ЦН (Место На Потекло)Поради разликите помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Фала!Топол потсетник : ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не и со задоволство ќе ги решиме за вас!Сите Прилики : Божиќ, Одмор, Дипломирање, Денот На Благодарноста, Свадба, Роденден Подарок Кутија.

Кон својствата

Производи во категоријата