Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Торта Штанд Во Собата 3 Ниво Кекси Стои Еднократно Тесто За Пециво За Свадба Роденден Чај Партија Украси, Жолта Птица Животински Цвет

Торта Штанд Во Собата 3 Ниво Кекси Стои Еднократно Тесто За Пециво За Свадба Роденден Чај Партија Украси, Жолта Птица Животински

DEN 2.00
 

Производот е достапен
Достапност

✿Карактеристики-Секој може лесно да се собере, Удобен за чување и носење. Dim димензија-дијаметрите на плочите се 8,2"(21см) , 9,4"(24см), 10,6"(27см). Ако имате било какви прашања пред купување или по добивањето на производот, можете да ни кажете. Средниот столб е изработен од метал, што ја прави целата заграда посилна. ✿Прилагодена Услуга - можеме да ја смениме шемата на чинијата во слика што ви се допаѓа! Ова е бесплатна персонализирана услуга, само испратете ни ги сликите што ви се допаѓаат.it е совршена декорација за свадба, свршувачка, роденденска забава, попладневен чај, туш за бебиња, дипломирање, летен чај, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Божиќ итн. Средниот столб е изработен од метал, што ја прави целата заграда посилна. Вкупната висина е 12" (32 см), има приближно 18 кекси со стандардна големина. ✿Карактеристики-Секој може лесно да се собере, Удобен за чување и носење.

Кон својствата

Производи во категоријата