Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Toyland® 9ft Венци Со Синџири Од Монистра-Розови/Златни Монистра - Божиќ /Цела Година Декорација

Toyland® 9ft Венци Со Синџири Од Монистра-Розови/Златни Монистра - Божиќ /Цела Година Декорација

DEN 427.20
 

Производот е достапен
Достапност

Должина на венец-9 стапки. Боја : Розова Или Златна. Пакет од : 1 или 2-Погледнете го насловот. Украсете го вашиот дом Овој Божиќ со овие одлични синџири од монистра. Долг 9 стапки, совршен е за украсување на целото дрво без разлика на големината!. Висат и од таванот, парчето мантија или огненото место за тој дополнителен празничен допир. Должина на венец-9 стапки. Боја : Розова Или Златна. Пакет од : 1 или 2-Погледнете го насловот. Украсете го вашиот дом Овој Божиќ со овие одлични синџири од монистра. Долг 9 стапки, совршен е за украсување на целото дрво без разлика на големината!. Висат и од таванот, парчето мантија или огненото место за тој дополнителен празничен допир. Украсете го вашиот дом Овој Божиќ со овие одлични синџири од монистра. Долг 9 стапки, совршен е за украсување на целото дрво без разлика на големината! Висат и од таванот, парчето мантија или огненото место за тој дополнителен празничен допир. Постојат 2 различни бои. Ве молиме погледнете го насловот. Ќе добиете 1 или 2 венци-ве молиме погледнете го насловот. Секоја венец е долга приближно 9 стапки.

Кон својствата

Производи во категоријата