Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Траксас 1654 Тркала Центри со 2 Хексадецимален и 2 Никулец Оска Иглички

Траксас 1654 Тркала Центри со 2 Хексадецимален и 2 Никулец Оска Иглички

DEN 110.56
 

Производот е достапен
Достапност

Користете Делови За замена На Траксас И скокање За да извлечете максимум од возилата Траксас RР. Овој производ е направен од висококвалитетни материјали и дизајниран за трајни перформанси. Ова е за употреба на ВОЗИЛА РК, консултирајте се со упатството за корисници за списоци со точни делови. Опис на производот тркало центри, хексадецимален (2)/ никулец оска иглички (2) Користете Traxxas акции и хоп-ап замена делови за да добиете најмногу од Вашиот Traxxas rtr возила. Овој производ е направен од висококвалитетни материјали и дизајниран за долготрајни перформанси. Ова е хардвер за замена за употреба на возила Траксас; консултирајте се со упатството за корисникот за списоци со точни делови. Од Производителот Траксас прерасна во продажно име број-1 во modelsр нитро и електрични модели во последните 4 години. Никој не направил повеќе Од Траксас за да ја унапреди категоријатаtр со иновативно размислување и забавни дизајни што го олеснуваат секој да започне во одличното Хоби За Р/Ц. Траксас, навистина најбрзото име во Радио Контролата.

Кон својствата

Производи во категоријата