Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Трансформатор Украс Сјај Занает Среќен Божиќ Декорација Партија Високо Метал Врвот Ѕвезда Божиќ Декоративни Реквизити Ѕвезда Елка Ѕвезда Мулти Агол Шупливи Надв?

Трансформатор Украс Сјај Занает Среќен Божиќ Декорација Партија Високо Метал Врвот Ѕвезда Божиќ Декоративни Реквизити Ѕвезда

DEN 2.67
 

Производот е достапен
Достапност

Детали за големина : Оваа Големина Одговара На Елка Поголема Од 2,1 М/ 6,9 Стапки, Цврсто Останете На Вашето Дрво и Нема Лесно Да Паднете, Сигурно Направете Ја Вашата Елка Сјајна од Врвот Надолу. Аплицирајте За : Ѕвезда Топер Со Сјајна Светла Боја Одговара За Украсување Божиќна Тематска Забава, Куќа, Продавница За Подароци, Трговски Центар, Ресторан ,Во Меѓувреме, Тоа Е Убав Божиќен Подарок За Вашите Пријатели и Семејство, Раширете Го Вашето Празнично Расположение и Дух Давајќи Им На Овие Значајни Украсни предмети. Шуплив Дизајн : МОЖЕТЕ Да Се Комбинирате СО LED Светла Или Светла За Врвки За Убав Ефект, НАПРАВЕТЕ Сами Сопствен Врв На Дрво Во Секое време, Донесете Доволно Топол Сјај на Вашата Елка, Сјај Со Златните Светки Што Сигурно Ќе Бидат Шармантни за Вашата Празнична Декорација.

Кон својствата

Производи во категоријата