Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Tripp Lite Isobar 12 Outlets 120V Surge Pustressor - рецепти: 12 x NEMA 5-15R - 3840J

Tripp Lite Isobar 12 Outlets 120V Surge Pustressor - рецепти: 12 x NEMA 5-15R - 3840J

DEN 0.67
 

Производот е достапен
Достапност

Тип на производ : Заштитен/заштитник на засилување. Име на бренд : Трип Лајт. Производител : Трип Лајт. Име на производот : Изобар 12 продажни места за потиснувач на пренапони 120 V. Број на дел од производителот : IBAR12. Тип на производ : Заштитен/заштитник на засилување. Име на бренд : Трип Лајт. Производител : Трип Лајт. Име на производот : Изобар 12 продажни места за потиснувач на пренапони 120 V. Број на дел од производителот : IBAR12. Tripp Lite Isobar 12 Outlets 120 V Surge Puspressor - рецепти : 12 x NEMA 5-15 R - 3840 J.

Кон својствата

Производи во категоријата