Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Tsubaki 60b22f-1d заврши со роп-зглоб, сингл влакно, зацврстени заби, инч, #60 ANSI No., 3/4 терен, 22 заби, 1-1/4

Tsubaki 60b22f-1d заврши со роп-зглоб, сингл влакно, зацврстени заби, инч, 60 ANSI No., 3/4 терен, 22 заби, 1-1/4

DEN 1.67
 

Производот е достапен
Достапност

Заби на запчиња зацврстени со електрична индукција или пламен за да се зголеми издржливоста на забите од абење, издолжувајќи го услужниот век на траењето на местењето. Пит од 3/4 инчи за големини 60 ланци. Попрска од типот Б со проекција на центар од едната страна за да се сместат разни видови на грмушки за да се спречи да се лизне прскањето на вратилото.Пополнување на единечно влакно со еден сет на заби околу обемот за апликации каде што еден ланец може да го поддржи вртежниот момент и оптоварувањето.

Кон својствата

Производи во категоријата