Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Туш Систем Ѕид Туш Тапа Во Собата Со Рачни Туш Дожд Туш Комбо Во собата со 8 инчи Дожд Туш Главата Када И Туш Трим Комплет Со Вградени Кутија Туш Миксер Во Собата, Хро?

Туш Систем Ѕид Туш Тапа Во Собата Со Рачни Туш Дожд Туш Комбо Во собата со 8 инчи Дожд Туш Главата Када И Туш Трим Комплет Со

DEN 1.67
 

Производот е достапен
Достапност

Исплакнете ги остатоците во претходно вградената водоводна цевка пред инсталацијата за да избегнете затнување на славината и внатрешните цевки. Вртливиот топчест конектор прилагодете го и поправете го под кој било агол што ви се допаѓа. Телото на вентилот е целосно задебелено од бакар и отпорно на експлозија, не е лесно да се оштети кога е закопано во ѕидот, затоа треба само да го замените јадрото на вентилот за одржување. Нашиот држач за глава за туширање може да се ротира 360° за да ги исполни вашите барања во сите агли.Комплети За Инсталација На Туш. Пренасочувач на Копчиња : го надградивме копчето за пренасочување на пренасочувачот на пренасочувачот со копче, што може ефикасно да спречи лизгање предизвикано од префрлување на квадратното копче за пренасочување со влажни раце. Комплет За Инсталација на туш Лесен За Чистење : со дизајнот на силиконската млазница, излезот нема да биде блокиран, а исто така лесно се чистат.Ставката може да биде малку поинаква од сликата поради осветлувањето и екранот на вашиот монитор. Технологија За притисок На воздухот : главата за туширање со врнежи со усвојување на иновативна технологија за вбризгување воздух, меша вода со воздух за да го зголеми притисокот на водата на 100% и симулира природен дожд; ширењето на главата за туширање за Дожд го покрива целото тело, обезбедува одличен поток сличен на врнежи со доволно притисок, притисокот на водата на главата за туширање се чувствува како нежна масажа, предизвикува пријатна сензација на вашето тело.

Кон својствата

Производи во категоријата