Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Twidec/250pcs Изолиран конектор за жица од вилушка 22-16/16-14/12-10 Мерач #8 и 100 парчиња Nylon Spade Комплет Комплет 22-10 Мерач Брзо исклучување целосно изолирано

Twidec/250pcs Изолиран конектор за жица од вилушка 22-16/16-14/12-10 Мерач 8 и 100 парчиња Nylon Spade Комплет Комплет 22-10

DEN 1017.60
 

Производот е достапен
Достапност

Терминалите за брзо раздвојување на вилушката за вилушка се изработени од висококвалитетно калај-позлатен црвен бакар, чии површини се позлатени со калај што обезбедува добра спроводливост и отпорност на корозија. Машките и женските целосно изолирани жичани терминали на најлонски најлонски брзи конектори се изработени од висококвалитетен калај-позлатен црвен бакар, чии површини се позлатени со калај што обезбедува добра спроводливост и отпорност на корозија ; модел за појавување на клешти : HS-30 J. Терминалот пред изолиран вилушка доаѓа со три различни големини : црвено-AWG 22-16, 100 парчиња ; сино-AWG 16-14, 100 парчиња ; жолти-AWG 12-10, 50 парчиња. Машките и женските целосно изолирани жичани терминали на најлонски најлонски брзи конектори се изработени од висококвалитетен калај-позлатен црвен бакар, чии површини се позлатени со калај што обезбедува добра спроводливост и отпорност на корозија ; модел за појавување на клешти : HS-30 J.

Кон својствата

Производи во категоријата