Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Uanуан, пријателски за убавина за кревет за убавина за масажа за масажа, поставува чиста боја, 4 парчиња масажа маса за маса, спа-кревет за кревет со дупка за одмор на л

Uanуан, пријателски за убавина за кревет за убавина за масажа за масажа, поставува чиста боја, 4 парчиња масажа маса за маса,

DEN 1.33
 

Производот е достапен
Достапност

Останува да изгледа свежа употреба по употреба, измијте по миење. Поставени 4 парчиња (лист за маса на здолниште, ватенка за ватенка, перница и покритие на столот) Обезбедете ги сите можности за вашата употреба. Повторно квалитетно влакно-100% памук, изработено е од меки памучни влакна, е анти-отворено и анти-смалување дури и со дневна употреба. Set ☀luxury Spa Set-убави бои и едноставен дизајн ќе ја подобрат целата околина на вашата соба или бањата. Како што споменавме за миење, лесно е да се мие. Како што споменавме за миење, лесно е да се мие. Едноставно суво суво без пеглање или е потребно скапо чистење!. Тој е помек од обичните материјали. Едноставно суво суво без пеглање или е потребно скапо чистење!. Обновете ја масата за масажа со овој комплет за здолниште на маса за масажа. Тој е помек од обичните материјали. Останува да изгледа свежа употреба по употреба, измијте по миење. ☀mart Микрофибер ткаенина-избравме микрофибер кој е лесен за употреба во сите сезони, супер мека на допир и е отпорна на боење. Сите натпревари : Ова здолниште во креветот може да се совпадне совршено со вашите чаршафи, перници, ќебиња, влошки за душеци со различни бои и материјали, создавајќи уреден, унифициран и современ изглед за вашата спална соба.

Кон својствата

Производи во категоријата