Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Убава Предна Перика Од 22 инчи Со Бебешка Коса Црни Човечки Перики За Коса Кинеска Девица Реми Човечка Коса Бран На Телото боја #1б Исклучена Црна

Убава Предна Перика Од 22 инчи Со Бебешка Коса Црни Човечки Перики За Коса Кинеска Девица Реми Човечка Коса Бран На Телото боја

DEN 2.33
 

Производот е достапен
Достапност

име на продавачот : Дајун, 100% Кинеска Девица Човечка Коса. Должината на косата е испружена должина, е секоја прамен од должината на косата. Кутикулата На Косата Е Во Иста Насока. 130% Густина, Целосна и дебела. Безлеплива Предна Чипка Човечка Коса Перика, Швајцарска Чипка € Средно Капаче. Име На Продавачот : Da Jun We Можеме Да Увериме Дека Нашата Коса Е 100% Должина На Човечка Коса : 22"Тежина : Околу 105g-240g Color : #1b Исклучено Black Medium капа 130% Густинаобем : 22,3 напред до тил : 14,5 уво до уво преку предната линија на коса : 11,5 уво до уво над врвот : 13 храм до храм : 15,5 тил : 5 забрзана Испорака 1-3 Дена,Стандардна Испорака 7-14 Дена Доколку Се Вратите,купувачот треба да не контактира во рок од 30 дена откако Ќе го добиете и предметот ТРЕБА Да Се Чува Во Оригинален Статус. По добивањето на враќањето, ќе направиме замена или враќање на средствата ќе бидат вратени.ви благодариме и уживајте во шопинг!.

Кон својствата

Производи во категоријата