Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Uberlube Силиконски Лубрикант Патување Цевка | Латекс-Безбеден Силиконски Подмачкување Personal | Миризливи Секс Подмачкување За Парови, Без Вкус, Нула Остатоци, Работи По?

Uberlube Силиконски Лубрикант Патување Цевка | Латекс-Безбеден Силиконски Подмачкување Personal | Миризливи Секс Подмачкување

DEN 1.67
 

Производот е достапен
Достапност

Чист, Премиум Силиконски Подмачкување-Уникатно дизајниран за пренос на сензација и намалување на триењето за задоволство. Пумпа за еднократна употреба за совршена количина секој пат. Малку оди долг пат. Без Мирис, Без Вкус И Пријателски За Вода-Играјте Со не-силиконски сексуални играчки или уживајте во нашето безбедно подмачкување од латекс во различни услови, без разлика дали се под вода или за анален секс. Нема Лепливи Остатоци, Нема Да Го Обојат Додадениот Витамин Е, оставајќи меко, навлажнето чувство што се распрснува низ кожата, без дамки на вашата облека или чаршафи. Една од оние дискретни сексуални работи што ќе ви биде драго да ги чувате на вашата ноќна маса. Компатибилен Со латекс-Без производи од животинско потекло, парабени, алкохол, глутен, глицерин, мириси и вкусови. Дискретна и Повторно Полнење-Истата неверојатна формула, во издржлива кутија за лубрикант со големина на патување, со измерен врв на пумпата.

Кон својствата

Производи во категоријата