Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Убиец Филтер Замена ЗА ФИЛТРЕЦ ДХД110Б149В

Убиец Филтер Замена ЗА ФИЛТРЕЦ ДХД110Б149В

DEN 1.00
 

Производот е достапен
Достапност

производи со оем производ; ОЕМ не ги спонзорираше или одобри нашите филтри или производи И Филтер За Убијци, Ад. Сите трговски марки, регистрирани или нерегистрирани, се трговски марки на нивните соодветни сопственици. Броевите на деловите се однесуваат само на вкрстениот дел. Убиец Филтер Замена ЗА FILTREC DHD110 B149 V Убиец Филтер Производи се произведени со највисок квалитет на материјали и техники на пазарот денес. Сите елементи за филтрирање гарантирано ќе ги исполнат или надминат сите спецификации на оригиналното производство на опрема. Строга Контрола на Квалитетот за супериорен производ. Производите За Филтрирање убијци се подложени на строга програма за тестирање и се придржуваат до повеќе ИСО стандарди за филтрирање. Медиуми : 304 СС ЖИЦА.Гордо Произведени во САД. Произведени со најквалитетни материјали достапни на пазарот. Филтер Вкрстени Референци p/n FILTREC DHD110 B149 V.

Кон својствата

Производи во категоријата