Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Љубов Бејзбол Срце Ткиво Кутија Покрие Модерна СТП Кожа Салфетки Ткива Коцка Носителот За Автомобил Бања Ноќ Штандови Канцеларија

Љубов Бејзбол Срце Ткиво Кутија Покрие Модерна СТП Кожа Салфетки Ткива Коцка Носителот За Автомобил Бања Ноќ Штандови Канцеларија

DEN 1.33
 

Производот е достапен
Достапност

♢ оваа правоаголна кутија за ткиво е изработена од стп кожа. ♢ држачот за кутии за коцки pu кожа kleenex е изработен од висококвалитетна ткаенина со фини шевови и издржлив. ♢ овој организатор на хартија може да се мие рачно, не избелувајте, не впивајте долго време. ♢ оваа кожна кутија за салфетки е совршена за употреба во домот, канцеларијата или автомобилот, а софистицираниот изглед може да се користи и како украс. ♢ оваа висококвалитетна кутија за коцки за ткива има голем отвор, кој е лесен за употреба и лесен за ставање или вадење на ткивото со отворање на копчето. Елегантниот и шик изглед може да го одразува вашиот вкус иesетика и да направи да се чувствувате како да сте многу стилска личност. Ткиво Кутија Покритие Правоаголни Модерни Стп Кожа Салфетки Kleenex Ткива Коцка Кутии Носителот Хартија Организатор За Автомобил Бања Ноќ Штандови Канцеларија.

Кон својствата

Производи во категоријата