Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Љубовта Јужна_африка Црвено Срце Заштитна Обвивка За Воздушни Ознаки Безбеден Држач Со Додатоци За Прстен За Клучеви

Љубовта Јужна_африка Црвено Срце Заштитна Обвивка За Воздушни Ознаки Безбеден Држач Со Додатоци За Прстен За Клучеви

DEN 3.33
 

Производот е достапен
Достапност

●Лесен За Употреба ● овој држач За Воздушни Ознаки е дизајниран независно, лесен за употреба и носење, лесен за врзување со клучеви, клучеви од автомобил, миленичиња, мачки, кучиња, Авиони и други предмети и лесен за следење и пронаоѓање. Достапно во различни бои за да одговара на вашите додатоци и облека. Издржлив Заштитен Капак На Куќиштето Отпорен На Гребење За Воздушни Ознаки Со Држач За Додатоци За Воздушни Ознаки За Клучеви,Миленичиња,Багаж ,Со Дизајнирана Смешна Шема. Можете да ја носите вашата безбедносна ознака со вас и не е лесно да ја изгубите. €Дизајн q заштитниот капак е опремен со прстен за клучеви, кој лесно може да се фиксира на вашата торба, паричник или прстен за појас. (Забелешка : Air Tag не е вклучен.

Кон својствата

Производи во категоријата