Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Уигурит 60 Пакувања Преклопни Вентилатори Во Форма На Срце Вентилатори За Хартија За Свадбени Гости Белата Рачна Хартија Го Фаворизира Најголемиот Дел Од Вентилат?

Уигурит 60 Пакувања Преклопни Вентилатори Во Форма На Срце Вентилатори За Хартија За Свадбени Гости Белата Рачна Хартија Го

DEN 2.33
 

Производот е достапен
Достапност

САМОСТОЈНИ ВЕНТИЛАТОРИ за ХАРТИЈА : белиот вентилатор за преклопување е празен во чиста боја, што е добро ЗА вас ДА направите занаети САМИ, можете да напишете или замислите нешто на нив и да додадете шарм за нив.

Кон својствата

Производи во категоријата