Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Уикмнх Жени Краток Ракав Памук Врвот Крави Лето Лабава Маица Кошула Кошула

Уикмнх Жени Краток Ракав Памук Врвот Крави Лето Лабава Маица Кошула Кошула

DEN 545.60
 

Производот е достапен
Достапност

51" Должина : 69см/27.56" Големина : Ххл Сад : 12 Велика Британија : 16 Еу : 42 Биста : 115СМ/45.77" Големина : Л Сад : 8 Велика Британија : 12 Еу : 38 Биста : 105СМ/41.34" ракав : 14см/5. Еколошки : Користете чисти природни растителни суровини, не користете животинско крзно.72" Должина : 67см/26. Важна Точка : Различната облека може да има разлики во големината.28" РАКАВ : 16см/6. Материјал : памук, одлични хигроскопски перформанси и перформанси на боење, ќе се намали кога е изложен на вода, а стапката на собирање на ткаенината е 4% до 10%.

Кон својствата

Производи во категоријата