Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Умцт Бафало Мини Станица Преносни Хдд 5тб ХД-ПЦФС5. 0У3-ГБА ЗА УСБ 3.1 / УСБ 3.0

Умцт Бафало Мини Станица Преносни Хдд 5тб ХД-ПЦФС5. 0У3-ГБА ЗА УСБ 3.1 / УСБ 3.0

DEN 2019.68
 

Производот е достапен
Достапност

Гаранцијата на производителот не може да се примени. Едноставни Поддржани оперативни системи : Виндоус 10 (64/32) / 8.1 (64/32) / 7 (64/32) / ОС Х 10.11 или погоре. Стандард за поврзување : УСБ 3.1( Ген1), УСБ 3.0, 2.0. Големина( В х х х Д) : 3,0 х 7,7 х 4,5 инчи (76 х 19,5 х 115 мм); Тежина : Прибл. 7,8 мл (225 гр). Додатоци : USB 3.1 (Gen1) кабел (19.7 инчи (50 см)), упатство за употреба (англиски јазик не е загарантиран). Гаранција : 1 Година. Сите услуги за обновување податоци се бесплатни. USB Интерфејс : USB 3.1( Gen1), USB 3.0/2.0, Број На Терминали : 1, Терминална Форма : USB3.1 (Gen1), 3.0, Микро-Б Датотечен Систем, NTFS. Компатибилен со услугата за предвидување грешки "Мимори Сигнал"; Едноставен дизајн и компактна големина; Лесен формат; Компатибилни Компјутери : USB 3.1 (Gen1) / USB 3.0/2.0 Windows и Mac опремени со терминал Тип-а.

Кон својствата

Производи во категоријата