Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
UpBright 12V AC Adapter Compatible with Sony AC-M1208UC BDP-BX120 BDP-BX520 BDP-BX370 BDP-BX670 BDP-S1500 BDP-S2500 BDP-S1200 BDP-S3200 BDP-S4200 BDP-S5200 BDP-S1700 BDP-S2700 BDP-S3700 BDP -S6700 ДВД

UpBright 12V AC Adapter Compatible with Sony AC-M1208UC BDP-BX120 BDP-BX520 BDP-BX370 BDP-BX670 BDP-S1500 BDP-S2500 BDP-S1200

DEN 200.00
 

Производот е достапен
Достапност

Влезен напон со широк свет 100-240 VAC 50/60 Hz. OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон. OCP : Над струја за заштита на излезот. SCP : Заштита на излез на краток спој). Тестирани единици. Во одлична работна состојба. Подреденост 30 дена гаранција за враќање на парите. 1 целосна гаранција за услуга. Адаптерот за адаптер за AC / DC со возврат на AC / DC компатибилен со Sony AC-M1208 UC BDP-BX BDP-S серија BDP-BX120 BDP-BX520 BDP-BX350 BDP-BX670 BDP-S1500 BDP-S2500 BDP-S3500 BDP-S4500 BDP-S1200 BDP- S3200 BDP-S4200 BDP-S5200 BDP-S1700 BDPBX120 BDPBX520 BDPBX350 BDPBX670 BDPS1500 BDPS2500 BDPS3500 BDPS4500 BDPS1200 BDPS3200 BDPS4200 BDPS5200 BDPS1700 Streaming Blu-Ray Disc DVD Player 12 VDC 0.8 A - 1 A 12.0 V 1000m A Power Supply Cord Cable PS Wall Home Battery Charger Mains PSU. Compatible : Sony AC-M1208 AC-M1208 WW AC-M1208 UC ACM1208 UC ACM1208 ACM 1208 ACM 1208 UC BDP-BX320 BDP-BX150 BDP-BX550 BDP-BX650 BDP-BX370 BDP-S4500 BDP-S5500 BDP-S6500 BDP-S2200 BDP-S3500.0 BDP-S2700 BDP-S3700 BDP-S4700 BDP-S5700 BDP-S6700 BDPBX320 BDPBX150 BDPBX550 BDPBX650 BDPBX370 BDPS4500 BDPS5500 BDPS6500 BDPS2200 BDPS3500.0 BDPS2700 BDPS3700 BDPS4700 BDPS5700 BDPS6700 Blu Ray DVD Players; Sony ZA12001 GN; Sony TMR-RF985 R MDR-RF985 R TMRRF985 R MDRRF985 R Безжичен слушалки RF стерео предавател ;. Компатибилен со Sony AC-S1202 S ACS1202 S аудио производи MDR-RF970 RK MDRRF970 RK MDR-RF970 R MDRRF970 R MDR-RF925 RK MDRRF925 RK MDR-RF925 R MDRRF925 R TMR-RF970 R TMRRF970 Sony EVI-D70 C EVID70 C Камера за видео надзор во боја; Sony TMR-IF245 R TMR-IF245 RL MDR-IF245 R слушалки RF инфрацрвени стерео предавател TMRIF245 R TMRIF245 RL MDRIF245 R;. 0.

Кон својствата

Производи во категоријата