Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Урбано новороденче тота-креветчето-едно-едно предучилишно/дневно згрижување дете

Урбано новороденче тота-креветчето-едно-едно предучилишно/дневно згрижување дете

DEN 719.20
 

Производот е достапен
Достапност

Омекнува транзиција кон училиште - оставете го вашето дете да избере своја шема, да ја персонализира ознаката за името и да ја лизне омилената кадифен играчка во „таен џеб“ за да ги сподели своите дремки од дома. Омекнува транзиција кон училиште - оставете го вашето дете да избере своја шема, да ја персонализира ознаката за името и да ја лизне омилената кадифен играчка во „таен џеб“ за да ги сподели своите дремки од дома. Премиум карактеристики : Отстранлива перница сега е 100% машина за миење, а ќебето е надградено на премиум двострано руно без пил. Лесна грижа, дизајн-доказ за деца-едноставно миење на ладна вода и суво суво-тоа е тоа. 35% памук, 65% полиестер. Победа на наградата - добитник на наградата за избор на мајка и Национален печат за одобрување на родителство, препорачано од списанија за родители и работни мајки. Изградени за предучилишни / дневни згрижувачи-преносно решение за постелнина за модерни родители на деца кои одат на предучилишно или дневно згрижување-вклучува отстранлива перница, зашивање ќебе и ознака за име. Премиум карактеристики : Отстранлива перница сега е 100% машина за миење, а ќебето е надградено на премиум двострано руно без пил.

Кон својствата

Производи во категоријата