Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
#htmlcaption1

0 и испорачува до 480 Mbps на ширина на опсег на податоци, овозможувајќи ви брзо да ги синхронизирате вашите

I*PAD PRO 11 " / 12 【60 W Брзо полнење и синхронизација】 Овој 10 ти USB C до USB C кабел поддржува PD 3 Оценете го трансф�

24часовна услуга на клиентите секоја злоупотреба или неправилна употреба ќе ја поништи гаранцијата Спе�

Вградени сини LED светла Автоматски вклучете ги LED светлата кога има активност Конектори : УСБтипмашко; 30

Конвертирајте ги вашите постоечки слушалки со Plantronic Braptionnect Connector во слушалките за USB приклучок за компј�

Влез : AC 100 V240 V 5060 Hz Производите НА PPJ се сертифицирани ce / FCC / Ro HS, тестирани од производителот за да одго

Ques Power Specs® : Полнач За Лаптоп / Адаптер / Кабел ширум светот опсег на влезен напон : 100240 V 50 / 60 HZ...

USB C за прикажување на порта, USB 3.1 Пренесување на видео и податоци Ultra HD (4 K) Златни позлатени контакти...

Зачувајте пакет на расипнички батерии и дајте си можност да ги одврзете Облаците од ѕидот MYVOLTS RIPCORD USB ДО

Влез : AC 100 V240 V 5060 Hz Производите НА PPJ се сертифицирани ce / FCC / Ro HS, тестирани од производителот за да одго

ЗАБЕЛЕШКА : USB Микро Кабелот Не Одговара На Roku Streaming Stick+ и Ултра Компатибилен : Замена На Кабелот За Напој�

Материјал : ПВЦ жица + Метална школка Големина : Должина : 1,2 М пакет Вклучува : 2 x LED LED светлоемитувајќи тр�

Дигитален Оптички Аудио Кабел 6 Стапки, Оптички Влакна Toslink Кабел За Домашно Кино, Звучна Лента, ТВ, PS4, Xbox,

4 различни должини информација за продуктот : .Надградба на брзо полнење : Максималната брзина на полнењ�

Претворете го МАШКИОТ ТИПЦ во USB 3.0 женски, погоден ЗА излезен полнач ОД ТИПОТ C или излезна порта ЗА ПОДА�

? ? ? [СИТЕ ЗА еден] Boxwave Кабел Компатибилен Со Lenovo Chromebook Flex 3 82 HG0006 (11 инчи) Со Кабелот All Charge 3во 1, можете да г

Компатибилен со Texas Instrument Ti84 PlCE калкулатор за графикони Компатибилност : Совршено за да ги пренесете под

Од м26 х 1,5 конец, и двојни навртки, едноставно исечете дупка q27mm во површината на панелот и двојни навртки

Не премногу долго и не премногу кратко Користете различни опции за полнење со едноставно вклучување НА

За обезбедете ја брзината на полнење на вашиот уред, ве молиме користете CXKS 96w / 87w / 61w USBC ѕиден полнач и�

Должина : 6 стапки Конектор : 4 ПИНСКИ USB Тип Амашки Боја : Црна УСБкабел УСБкабел ПРОЗОРЦИ сериски интерфе

CABLECREATION USB C ДО USB Кабел 3.3 FT, USB3 1 C До Кабел Тип C USB C Кабел За Податоци 10gbps Кабел За Брзо Полнење 60 W 20 V / 3 A USB 3.

Нашиот кабел за полнач за телефони за Божиќни светла е долг 50 инчи и доаѓа со 10 LED разнобојни светла што ќ

Влезен Напон : 100~240ВАЦ 50 / 60хз, Светска Употреба Безбеден стандард : ФКЦ,СЕ, Ro Заштита од краток спој, Над З�

Поддршка за брзо полнење синхронизација Обезбедете брзо полнење како QC2 ✅ 【Еден пакет, 5 кабли】 едноша�

Се одликува со силни гумени релјефи на grommet напрегање за да избегнете треперења или разделување! Дарежл�

●Влез q : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 100240 V 50 / 60 Hz €БЕЗБЕДНОСТ : со меѓународниот орган за сертификација на квалит

Влез : AC 100 V240 V 5060 Hz Производите НА PPJ се сертифицирани ce / FCC / Ro HS, тестирани од производителот за да одго

Се одликува со силни гумени релјефи на Grommet вирус за да се избегнат трескање или разделување! ? [Специфик�

?2 РЕЖИМИ ДИЗАЈН И ПРЕКИНУВАЧ : тип ц полнач(КК 3.1 А)И УСБ Ц ДО УСБ Ц(ПД Макс 60В) 2 во 1 ?НАДГРАДЕНА 10 X ИЗДРЖЛИВ

Неверојатно издржливи и долготрајни перформанси : Mini USB кабелот е покриен со здрав материјал, што го спр�

Светски Влезен Напон 100240ВАЦ 50 / 60хз ОВП, ОЦП, ДКП Заштита (ОВП : Над Напон Излез Заштита ОЦП : Над Тековната

Компатибилен ЗА XP225 / XP235 / XP345 / XP435 / XP430 / XP335 / XP432 / XP630 / XP330 итн; Компатибилен За Epson SyllSX130 / SX235w / SX400 / S

Кражба на податоци од компјутерот домаќин Корупција на податоци на компјутерот домаќин Инфекција од шп

Компатибилен со лаптопи, VR очила, PS5, веб камера, печатачи, скенери, флеш дискови итн.1 Кабел со Оптички вл�

Кутијата за кабел за податоци има димензии само 3,2 инчи и тежи само 0,14 килограми Тенок и Компактен : оваа

УСБ Комуникациски интерфејс СО USB стандарден комуникациски кабел Применливи модели : ИТ6302, ИТ8512А+, ИТ8511А

За Samsung Galaxy J7 2018 J737a J737 J3 2018 J337 Tab A 8 T350, T355 нов и висок квалитет Алатки и упатства не се вклучени...

Овој Пролетен USB a до Mini USB кабел е со прав агол / 90 степени на двата краја за многу погодно поврзување, miniB

ГОЛЕМА Брзина (8 FT) 2.0 USB Кабел ОВП, ОЦП, ДКП Заштита (ОВП : Над Напон Излез Заштита ОЦП : Над Тековната Излез�

Овој тип Ц продолжен кабел наполнете брзо и синхронизирајте податоци, макс 5А брзо полнење,брзина на пре

SKW Cable е познат по своите високо квалитетни иновативни производи и најдобра услуга во индустријата Изгр�

Оваа технологија го држи кабелот во уредна и уредна форма додека останува целосно функционален и проши�

Алуминиумски Глави Цврсти И Цврсти Точки За Поврзување Издржливи И Заплеткуваат Бесплатни Кабли Прено�

Влез : AC 100 V240 V 5060 Hz Производите НА PPJ се сертифицирани ce / FCC / Ro HS, тестирани од производителот за да одго

Поддршка за скалабилно полнење на енергија Поддршка 10gbps податоци И 100w Моќ, со ракав Реверзибилна насока

Два USB машки конектор, Еден е ЗА USB3 0 моќ и податоци, уште еден за USB2.0 моќ само И кабел И кабел...

Влез : AC 100 V240 V 5060 Hz Производите НА PPJ се сертифицирани ce / FCC / Ro HS, тестирани од производителот за да одго

Компатибилен со Thunderbolt 4 / 3.2 Gen2 USB C до USB C кабел со емаркер IC чип нуди брзина на пренос на податоци до 10 Gbps и

15 МЕТАР USB 2.0 Активни Повтори Олово Приклучок и Игра не е потребна посебна инсталација на софтвер...

Карактеристики : компатибиленкомпатибилен Машки До Женски Рекламен Конектор со 50СМ USB 2.0 Кабел За Напој

09 " (Прибл Тип : 3,5 мм УСБ Кабел За Полнење Материјал : Пластика + Метални Карактеристики : Пренослив, Издрж�