Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
УСИФАКГ Сандали За Жени Флип Флоп Сандали За Жени Модни Женски Летни Лизгалки-На Рамна Плажа Со Отворени Прсти Дишечки Влечки Чевли Црна, Бела, Сина, Кафеава

УСИФАКГ Сандали За Жени Флип Флоп Сандали За Жени Модни Женски Летни Лизгалки-На Рамна Плажа Со Отворени Прсти Дишечки Влечки

DEN 0.33
 

Производот е достапен
Достапност

Нашите еластични рамни сандали не само што имаат гумени ѓонови што не се лизгаат, туку имаат и стилски дизајн на вкрстена еластична врвка за чевли што е дефинитивно првиот избор за вашиот живот.Совршен за морска плажа, песок, базен, езеро, пешачење, кампување, отворена куќа, гостинско уживање, дома, улична секојдневна мода итн. Силен и отпорен на абење : Не грижете се за неговиот корисен век. Цврстиот и високо растеглив гумен ѓон гарантира дека може да издржи долгорочно абење. црни клин сандали гумени сандали за жени сандали со широка ширина жени сандали со големина 8 сандали за жени 2021 жени клин сандали жени се лизгаат на сандали удобни сандали за жени женски сандали со прерамки сандали за женски ремени сандали за жени јога сандали за жени модни сандали за жени сандали со прерамки за жени рамни женски чевли сандали клин сандали за жени секојдневно лето. Тие можат да останат со вас долго време.

Кон својствата

Производи во категоријата