Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
УСТИДЕ 60 Круг Чаршав Чаршав Беж Капчиња Маса Крпи Елегантен Цветни Маса Опфаќа Рачно Изработени Маса Крпа

УСТИДЕ 60 Круг Чаршав Чаршав Беж Капчиња Маса Крпи Елегантен Цветни Маса Опфаќа Рачно Изработени Маса Крпа

DEN 2.00
 

Производот е достапен
Достапност

Ние обезбедуваме најдобра услуга и се надеваме дека нашата крпа за маса ќе го додаде тоа меко топло чувство во атмосферата,ќе го осветли вашето фоаје или ходник.Памук, чипка. Овој производ има добар квалитет, издржлив, костуми за покривање на софата, крпа за маса, компјутерска крпа, крпа за чај и ТВ крпа. Без напор облечете ја Вашата Празнична вечера со овој луксузен инженерски тркач на маса. Тоа ќе биде поубаво по ниска температура пеглање.

Кон својствата

Производи во категоријата