Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
uxcell 10mm Внатрешна Решетка 30t Спирален Наклон Опрема 1 Mod Стврднат 45# Челик Поттикне Диференцијални 4x1, 8mm Клучен Мотор Спирала Откос Опрема Делови Додатоци, Левата Нас?

uxcell 10mm Внатрешна Решетка 30t Спирален Наклон Опрема 1 Mod Стврднат 45 Челик Поттикне Диференцијални 4x1, 8mm Клучен Мотор

DEN 2.00
 

Производот е достапен
Достапност

Добра замена на спирален спирален запчаник за вашиот уред. Спиралната моторна опрема е изработена од челик 45#, постабилен, против абење, цврст и издржлив и издржлив во употреба. [Добра Замена] - Добра замена на спирален спирален запчаник за вашиот уред. [Спирална Опрема] - отворот на спиралната опрема е 12мм, а модулот е 1, проверете ја големината пред да ја купите.Спецификации : Материјал : 45# Челична Завршница : Црни Оксидетети : 30тгеар Чекор Дијаметар : 35мм / 1,38 инчи Висина На Чекор : 10мм / 0,39 Инчен Дијаметар : 44,42 мм / 1,75 инчапертура : 10мм / 0,39 инчи Ефективна Должина На Забот : 12мм / 0,47 инчи вкупна Дебелина : 20мм / должина на клучот од 0,79 Инчи : 4мм / 0,16 Инчи ширина На клучот : 1,8 мм / 0,07 инчи модул : 1 модпритисок агол : 20°содржина на пакетот : 1 Х мотор менувач2 х м5 поставени завртки.[Материјал] - спиралната моторна опрема е изработена од челик 45#, постабилна, против абење, силна и издржлива и издржлива во употреба.

Кон својствата

Производи во категоријата