Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
uxcell 50pcs M2 30x3mm Женски Конец Месинг Круг Ќор-Сокак Растојание Завртка Пхб Столб

uxcell 50pcs M2 30x3mm Женски Конец Месинг Круг Ќор-Сокак Растојание Завртка Пхб Столб

DEN 0.67
 

Производот е достапен
Достапност

Име На Производот : Тркалезна Изолација. Внатрешен Дијаметар : М2; Надворешен Дијаметар : 3мм; Вкупна Должина : 30мм. Материјал : Месинг; Боја : Златна; Нето Тежина : 62гр. Содржина На Пакетот : 50 парчиња растојание со Кружен Ќор-сокак. Цврсти и издржливи, месинг разделувачи се корисни за многу апликации. Тие се совршени за употреба во електрични и електронски склопови. Тие исто така можат да се користат како чаури, лежишта, ролки и лизгалки. Опис : Цврсти и издржливи, дистанцерите од месинг се корисни за многу апликации. Тие се совршени за употреба во електрични и електронски склопови. Тие исто така можат да се користат како чаури, лежишта, ролки и лизгалки.Спецификации : Име На Производ : Дијаметар На Растојание Со Кружен Ќор-сокак : Дијаметар На М2утер : 3мм / 0,12-инчна Вкупна Должина : 30мм / 1,18-инчен материјал : Месинг Боја : Златен Тоненет Тежина : 62гпакувана Содржина : 50+/-2% компјутери x Кружен Растојание.

Кон својствата

Производи во категоријата