Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
UXCELL A13112800UX0031 5 x Поправка на дел 450V 1.2UF 50/60Hz Кондензатор на мотор CBB61, 0,87 ширина, должина од 1,46

UXCELL A13112800UX0031 5 x Поправка на дел 450V 1.2UF 50/60Hz Кондензатор на мотор CBB61, 0,87 ширина, должина од 1,46

DEN 127.20
 

Производот е достапен
Достапност

Име на производот : Кондензатор на мотор. Модел : CBB61. Диелектричен материјал : метализирано полипропилен. Име на производот : Кондензатор на мотор; Модел : CBB61; Диелектричен материјал : метализиран полипропилен, терминал : жица; Температура на околината : 25/70/21; Оценета капацитивност : 1. 2 UF, толеранција : +/- 5 проценти; Оценета фреквенција : 50/60 Hz; Номинален напон : 450 V AC, Големина на телото : 3. 7 x 2. 2 x 1. 1cm/1. 5 "x 0. 9" x 0. 4 "(l*w*h); ​​должина на жица : 9cm/3. 5"; Инсталирајте го дијаметарот : 0. 5cm/0. 197 “.

Кон својствата

Производи во категоријата