Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
uxcell Абразивна крпа од плескавичка со пескарење starвезда 1/4-инчен треска за обработка на мебел за резба на дрво, полирање 240 решетки

uxcell Абразивна крпа од плескавичка со пескарење starвезда 1/4-инчен треска за обработка на мебел за резба на дрво, полирање

DEN 2.33
 

Производот е достапен
Достапност

Спецификација : грануларност : 240 Gritwheel Дијаметар : 80мм / 3,15-инчен дебелина (приближно) : 35мм / 1,38-инчханк Големина : 6 X 65mm / 0.деална за резба на корен, резба од дрво, полирање, мелење на мебел и метални делови.Големина : Ова тркало со размавта е дијаметар од 80мм со 1/4-инчен диа-шанк, 240 решетки. Абразивно-флап-тркала. може да се користи со пневматски алатки, електрични вежби, вежби за клупи, пневматски вежби, итн. Fit For : Може да се користи со пневматски алатки, електрични вежби, вежби за клупи, пневматски вежби, итн. Апликација : Идеално за резба на корен, резба од дрво, полирање, мелење на мебел и метални делови.

Кон својствата

  :

Производи во категоријата