Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
UXZDX Cujux Нежните керамички железо, се исправуваат и кадрици Прилагодени. Темпо, има негативни јони и технологија, двоен напон, паун

UXZDX Cujux Нежните керамички железо, се исправуваат и кадрици Прилагодени. Темпо, има негативни јони и технологија, двоен напон,

DEN 1.67
 

Производот е достапен
Достапност

*Обезбедете рамномерна дистрибуција на топлина. Јами вашата коса сјајна и свилена мазна. *Вашето задоволство е нашата цел, ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви дадеме задоволителен одговор во рок од 24 часа. *Дијаметар на термички проводник : 21мм-30мм. Дијаметар на термички проводник : 21мм-30ммпродукт Категорија : Ролна со директна двојна употреба Применлива коса : Материјал за влажна и суво топлинска проводник : Прилагодување на контролата на температурата на керамичката керамика : 10 параграфи Најдобро време за моделирање : 1-2 минути до разликата помеѓу различни набудувачи, сликата може не ја одразуваат вистинската боја на предметот.

Кон својствата

Производи во категоријата