Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Ваксон Телефон Случај Црна, Компатибилен Со Nokia Lumia 830 Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Заштитник На Екранот Филм ]

Ваксон Телефон Случај Црна, Компатибилен Со Nokia Lumia 830 Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Заштитник На Екранот Филм ]

DEN 255.68
 

Производот е достапен
Достапност

Не за ОТПЕЧАТОК од прст на допир.Ова водоотпорно куќиште е дизајнирано за екстремни услови како што се рафтинг, пливање, играње на плажа и обично нуркање, но не се препорачува при нуркање на повеќе од 49 стапки длабочина на вода. Ве молиме фотографирајте со копчиња за јачина на звук во овој случај. Обезбедување нормална употреба на допир на екранот, камера и други функции во вода ( Не за ОТПЕЧАТОК од прст на ДОПИР. Пријателски Потсетник : 1. Можете да го разбудите телефонот со копче за вклучување или да користите функција "Подигни за Будење" : Поставување - >Приказ И Осветленост - >Подигнете за да се разбудите - > ВКЛУЧЕНО.Целосно потопен и ipx8 сертифициран водоотпорен до 100 стапки/ 30 метри.Држете се подалеку од остри предмети.

Кон својствата

Производи во категоријата