Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Вартон Школа На Пен Куќа Банер Со Знаме Пол Сет

Вартон Школа На Пен Куќа Банер Со Знаме Пол Сет

DEN 0.33
 

Производот е достапен
Достапност

Двостраното Знаме На Банерот На Куќата Е Официјално Лиценцирано и Одобрено Од Тимот. Двостраното знаме на банерот е со димензии приближно 28х40 инчи, изработено е Од полиестер со 2 Слоја со зашиена постава,Отпечатен Е Двостран Екран, има горен ракав за столб за вметнување на вклучениот столб за вртење на клипот.Полиестер. 28 во х 40 во Големина Со Горниот Пол Ракав за закачување од Вашиот Бандера (Не Се Вклучени Додатоци За Столб). Црните Клипови и Горниот Дел од Црната Топка обезбедуваат Спортски Изглед за Знамето на Вашиот Тим. Вартон Школа На Пен Хаус Банер Со Знаме Пол сет е идеален јарбол во собата за вашиот пред влез за прикажување На Вашиот Тимски Дух. 28 во х 40 во Големина Со Горниот Пол Ракав за закачување од Вашиот Бандера (Не Се Вклучени Додатоци За Столб). 5 Нога Знаме Пол е 0,48 мм дебели Нерѓосувачки Челик Хром, 1 Инч Во Дијаметар, Четири (4) Навој Делови, Две (2) Црна Врти Знаме Клипови, И Еден (1) црна Пвц Топката Врвот вклучени, Увезени. Сет вклучува 30" х 40 " Знаме На Тим Банер и 5 Нога Нерѓосувачки Челик Знаме Пол Со Врти Клипови и Пвц Топката Врвот. Исто така, столбот со дијаметар од 1 инч е изработен од подебел нерѓосувачки челик од 0,48 мм, е хром обложен во прав и е направен од 4 делови со навојни завртки за лесно поставување.

Кон својствата

Производи во категоријата