Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Величественост 844919 Хардвер Кар' Едноделна Рачка Со Копче За Држење И Циркулација Во Антички Калај, Големина На Задниот Дел-2.375, Брава Со Еден Цилиндар

Величественост 844919 Хардвер Кар' Едноделна Рачка Со Копче За Држење И Циркулација Во Антички Калај, Големина На Задниот Дел-2.375,

DEN 1.00
 

Производот е достапен
Достапност

Прекрасните рабови и подолгата плоча го подобруваат гламурот иesетиката на вашата врата без да ја загрозат безбедноста. Достапно со Сите величествени хардверски копчиња и држела на вратата. Достапно со Сите величествени хардверски копчиња и држела на вратата. Шаблон за дупчење и хардвер за монтирање вклучени за лесна инсталација. Идеален за врати што се 84 инчи или повисоки, каде што стандардната висинска плоча не би изгледала на скала. Изработен од цврст, фалсификуван месинг за долготрајна издржливост.

Кон својствата

Производи во категоријата