Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Велшки Корги, сад на кучиња со олеснување од Артдог

Велшки Корги, сад на кучиња со олеснување од Артдог

DEN 2.00
 

Производот е достапен
Достапност

Колекција за животни Artdog Animal. Еден од најдобрите чинии за вода што некогаш ќе ги видите. Практичен и стилски!. Индексот, елегантен и корисен исто така. Вашето домашно милениче ќе го сака тоа!. Проверете опис за да дознаете повеќе. Погледнете други аукции со овој производ и уште повеќе!. Колекција за животни Artdog Animal. Еден од најдобрите чинии за вода што некогаш ќе ги видите. Практичен и стилски!. Индексот, елегантен и корисен исто така. Вашето домашно милениче ќе го сака тоа!. Проверете опис за да дознаете повеќе. Погледнете други аукции со овој производ и уште повеќе!. Метални чинии за куче, сместени во оригинален, дрвен случај. Челичното олеснување на чистокрвно куче од колекцијата Артдог е поставено на рачно изработен случај. Удобен, цврст и корисен сет на два чинии за вашето домашно милениче. Стилски и модерен производ што ќе го направи вашето куче среќно. Димензија : S Том : 2 x 0,22 L, дијаметар : 11 см (4,33 инчи.), М Том : 2 x 0,90 L, дијаметар : 16,5 см (6 , 50 инчи.), L Том : 2 x 2,80 l, дијаметар : 25 см (9,84 инчи.).

Кон својствата

Производи во категоријата