Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Венум Машки Уфц Автентична Борба Ноќ Одење Худи

Венум Машки Уфц Автентична Борба Ноќ Одење Худи

DEN 3.00
 

Производот е достапен
Достапност

95% Полиестер, 5% Еластан. Увезени. Затворање на патент. Машинско Перење. 95% полиестер / 5% еластан. Би-материјал : Полиестерски Спандекс + мрежа. Водоотпорни патенти. 3д свила прикажани логото. Патенти за ракави : прилагодливи за ММА ракавици. Ноќните дуксери За Борба Против Венум се резултат на ексклузивна соработка помеѓу два историски симболи на ММА, Венум и УФЦ. Овие стилски дуксери се достапни во три бои и одговараат на џогерите од истата колекција. Опремени и удобни, Ноќните Дуксери За Борба се преполни со детали дизајнирани да ги задоволат потребите на спортистите од светска класа. Ткаенината е лесна и дише додека останува малку растеглива, нудејќи максимална удобност и слобода на движење. Ракавите се прилагодливи за да им овозможат на спортистите да ја облечат и соблечат качулката додека носат мма ракавици. Серијата Борбена Ноќ е главниот опсег на колекцијата венум х УФЦ. Овие елегантни тимови ќе ги носат борците во текот на сите настани на УФЦ.

Кон својствата

Производи во категоријата