Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Вера 05104654001 844/7 Мм Допрете Малку Сет-Сребро

Вера 05104654001 844/7 Мм Допрете Малку Сет-Сребро

DEN 2.33
 

Производот е достапен
Достапност

Идеален за мобилни поправка и монтажа работа. Држач за рапидаптор за брза промена на битот. 1/4 " Возење погоден за моќ шрафцигери. Земја на потекло : Германија. 7-парче прислушување вежба во собата во стабилна пластична кутија за сечење на метрички теми. Шестоаголното бит вратило обезбедува многу добар пренос на енергија. Фино подесената еластичност на материјалот обезбедува голема издржливост. Совршено отстранување на чипови и Низок Ризик од навалување. Рапидаптор обезбедува брза промена на битот без дополнителни алатки. "Шестоаголник, погоден за држачи според.Rapidaptor универзален држач, не-магнетни, и прислушување вежба битови со 1/4" Drive.In практична и робусна пластична кутија.

Кон својствата

Производи во категоријата