Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Вежбајте рака за акрилни нокти силиконска пракса рака со вметливи нокти совршени за почетници на уметност за нокти/уметници за салони за нокти Color4# десна рака

Вежбајте рака за акрилни нокти силиконска пракса рака со вметливи нокти совршени за почетници на уметност за нокти/уметници

DEN 735.84
 

Производот е достапен
Достапност

Совршен за почетници за уметност за нокти / Уметници за салони за нокти што ги користат. Непосредни совети за нокти можат цврсто да се вметнат во прстите. Прстот има вградени коски што можат да бидат свиткани на која било посакувана позиција како што сакате. [Потрајниот кревет за нокти] Задебенете ја кутикулата на џебот за креветот за нокти, ноктите нема лесно да ја изгребат кутикулата на креветот за нокти, со што ноктите се посоодветни за креветот за нокти и постабилни. [Повторна употреба] Може да се користи за акрилен лепак, ацетон. Ако ви требаат повеќе нокти, ве молиме купете ги одделно. Овој модел на раце е изработен од здрав, флексибилен нов тип со висок полимер материјал платина силиконски без лош мирис.

Кон својствата

Производи во категоријата