Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Вифифифицирајте преносни лесни не'рѓосувачки челични хексагонални клучеви се силни и издржливи за одржување и поправка на велосипед

Вифифифицирајте преносни лесни не'рѓосувачки челични хексагонални клучеви се силни и издржливи за одржување и поправка на велосипед

DEN 116.64
 

Производот е достапен
Достапност

Висок квалитет : Сосема нов и висок квалитет. Направено од не'рѓосувачки челик : Изработено е од не'рѓосувачки челик, многу издржлив и преносен. Уникатен дизајн на тринасочен клуч : Го прави вашиот алатник за велосипеди повеќе лесен. Добар помошник : Тоа е добар помошник за поправка и одржување на електричен велосипед. Преносен и практичен : лесен, преносен и практичен, многу погоден за возење на отворено. Карактеристики : Сосема нов и висококвалитетен. Изработено е од не'рѓосувачки челик, многу издржлив и преносен. Со уникатниот дизајн на тринасочен клуч, вашето поле за алатки ќе биде полесно. Тоа е добар додаток за поправка и одржување. Светло, преносно и корисно, тоа е многу погодно за велосипедизам на отворено. Спецификација : Материјал : Не'рѓосувачки челик : 51 g/20.1 Големина на клучот на Ожекс : 4мм/0,16in 5mm/0.20in 6mm/0.24inpackage список : 1*тринасочен Wrenchnote : како различни компјутери Поинак на боите на прикажување, бојата на вистинската ставка може да варира малку од горенаведените слики. Ако имате какви било прашања по продажбата, ве молиме контактирајте ме со е-пошта на време.

Кон својствата

Material:
Stainless Steel
Weight:
51 g/ 20.1 ozHex Wrench Size
                              6mm/0.24in:
Package List:
1*Three-way Wrench:
Note:
 As different computers display colors differently, the color of the actual item may vary slightly from the above images.:
If you have any after-sales questions, please contact me by email in time:

Производи во категоријата