Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Вињи Омбре Виолетови Перики 26 Инчи Перики Со Бранови На Телото За Црни Жени Темни Корени На Косата Брановидна Виолетова Перика Долги Синтетички Среден Дел Перики О

Вињи Омбре Виолетови Перики 26 Инчи Перики Со Бранови На Телото За Црни Жени Темни Корени На Косата Брановидна Виолетова Перика

DEN 1.33
 

Производот е достапен
Достапност

●Материјал●Премиум Висока Температура Отпорна На Топлина Синтетичка Коса. ①Боја 1б Омбре До Темно Виолетова. ●Внатрешно Капаче За перика + Просечна Големина 22,5 Инчи,3 Чешли За Перики и Прилагодлив Ремен Ги Прават Омбре Виолетовите Перики Од тантела Посигурни. ●Клучни Карактеристики●Природни Темни Корени,Реална Линија На Коса, Убава Боја,Природна Предметот што треба Да се Врати Треба да биде во Првобитната Состојба.Секоја Вештачка Штета не е Прифатлива.

Кон својствата

Производи во категоријата