Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Викерман 35092 - 6 црна сјајна мат сјајна сјајна топка елка украс

Викерман 35092 - 6 црна сјајна мат сјајна сјајна топка елка украс

DEN 271.84
 

Производот е достапен
Достапност

Shatter Proof. Боја/финиш : црна. Големина на пакетот : 4. Shatter Proof. Боја/финиш : црна. Големина на пакетот : 4. 6 " - црна - сјајна / мат / сјај / секвенци - топка - украсен украс на новогодишно дрво Викерман (4 пакет).

Кон својствата

Производи во категоријата