Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
ВИНИЛ РЕКОРД СКЛАДИРАЊЕ ВО СОБАТА Со Сега Играње Винил Рекорд Штанд - Винил Рекордер За албуми-Црна Метал Винил Складирање-Лп Складирање-Рекорд Дисплеј за 80 Албуми

ВИНИЛ РЕКОРД СКЛАДИРАЊЕ ВО СОБАТА Со Сега Играње Винил Рекорд Штанд - Винил Рекордер За албуми-Црна Метал Винил Складирање-Лп

DEN 0.33
 

Производот е достапен
Достапност

Ова го прави совршен како подарок за љубителите на музиката, ентузијастите во вселената или за тој готвач кој бара стилски штанд за книги. Нашите производи поминуваат низ ригорозно тестирање за контрола на квалитетот за време на производниот процес. БРЗО И ЛЕСНО СКЛОПУВАЊЕ : Нашиот Штанд за Винил Плочи доаѓа со сите потребни алатки, јасни упатства и потребни се само неколку минути за да се собере. Ова го прави совршен како подарок за љубителите на музиката, ентузијастите во вселената или за тој готвач кој бара стилски штанд за книги. РАЗНОВРСНА : Сега Се Врти Штандот е дизајниран да се користи 2 начини : може да се стави На Носителот На Винил Рекорд за да се запре (до 10) записи од превртување или едноставно ставете го веднаш до вашиот плеер за снимање за да го покажете албумот што се врти. АКТОНОТ се удвојува како Држач за Списанија и Книги. КОМПАКТЕН И ЦВРСТ : заштеда На Простор и пренослив, Овој Рекордер е совршен за живеење во стан. Заменете ја таа стара винилна кутија за плочи, гајба, коцка, куќиште, ормар со нашето прекрасно Складирање НА ЛП и ова ќе биде последното што некогаш ќе го купите. Иако е толку лесно да се состави, тој без напор го држи и балансира најтешкиот куп Лп.

Кон својствата

Производи во категоријата