Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Vipk Pen Pencil Tagn Case Case Голем капацитет во боја на моливче за молив, мултифункционален молив, патент, торбичка за пенкало, деца студенти, кутија за пенкало за моливи

Vipk Pen Pencil Tagn Case Case Голем капацитет во боја на моливче за молив, мултифункционален молив, патент, торбичка за пенкало,

DEN 239.84
 

Производот е достапен
Достапност

Пенкало за молив, торба со пенкало за платно. Полиуретанска кожа. Погоден за подарок, за дипломирање, за роденден, за враќање на училиште. Наменето за модни деца, девојчиња, момчиња, студент, патување, школување, шопинг. Детали за производот : Изработено од силен, висок квалитет на ткаенина Мал џеб лесно складирање Мали предмети ја одржува вашата работна маса или канцеларија чиста безбедно, лесно складирање додека е во движење шик, забавно за која било возраст совршена за содржина на пакет за подароци : 1 x торба со молив. Пенкало за молив, торба со пенкало за платно. Издржлива, изградба на платно. Дизајн на двојно патент со две џебови, може да се постави поставен според обемот на стоки. Дизајн на двојно патент со две џебови, може да се постави поставен според обемот на стоки. VIPK чувајте ги моливи, училишни материјали, канцелариски материјали, накит, електроника, козметика, чиста и уредна. Нема ништо подобро од тоа да се одржи сè организирано! Овој случај со моливи ги одржува сите заедно, без разлика дали сте на училиште или во канцеларија.Полиуретанска кожа. Може да се користи како кутија за молив, козметички кеси, торба за мобилни телефони и торба за монети.

Кон својствата

Производи во категоријата