Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Вистински Викинг Пиење Рог Кригла танкард рачно изработени и природни завршени | 16 Унци

Вистински Викинг Пиење Рог Кригла танкард рачно изработени и природни завршени | 16 Унци

DEN 477.92
 

Производот е достапен
Достапност

Се одликува Со Природна Завршница и исечена од цврсто парче рог. 16-20 мл формирана 1 парче рог рачка. ПИЈТЕ СО ДОВЕРБА-внатрешноста на рогот е внимателно обложена со лак безбеден за храна.чувајте го суво по употреба.

Кон својствата

Производи во категоријата