Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Vitionенски облеки од 2 парчиња облека со џемпер со џемпер со долги ракави со широки панталони за нозе

Vitionенски облеки од 2 парчиња облека со џемпер со џемпер со долги ракави со широки панталони за нозе

DEN 799.84
 

Производот е достапен
Достапност

Машината што се мие или миеше со рака, во ладна вода, нежен циклус, не се намалува. Еластична лента за половината. Машината што се мие или миеше со рака, во ладна вода, нежен циклус, не се намалува. Вратот на екипажот.Преголема облека од 2 парчиња.

Кон својствата

Производи во категоријата