Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Vjianger Дигитална камера 4K 44MP со 32 GB SD картичка, 2,4 инчи точка и снимање камера со 16x дигитален зум, компактен мини камера за деца за деца за тинејџери девојчиња за возра?

Vjianger Дигитална камера 4K 44MP со 32 GB SD картичка, 2,4 инчи точка и снимање камера со 16x дигитален зум, компактен мини

DEN 2.33
 

Производот е достапен
Достапност

【4 K & 44 MP Дигитална камера за фотографија】 Vjianger 4 K Компактна фотографска камера за деца девојчиња момчиња Возрасни има 4 K видео резолуција и резолуција на слика од 44 MP, и поддршка 16x дигитален зум, помагајќи ви да ги снимате и снимате највозбудливите незаборавни моменти со слики со висок квалитет видеа. Оваа дигитална камера што може да се надополнува доаѓа со SD картичка од 32 GB, само вклучете ја камерата и снимете ги возбудливите моменти со вашето семејство сега! 【16x Дигитален зум и 2. Оваа дигитална камера што може да се надополнува доаѓа со SD картичка од 32 GB, само вклучете ја камерата и снимете ги возбудливите моменти со вашето семејство сега! 【16x Дигитален зум и 2.09 инчи, 0,18lb) може да се одржи безбедно во рацете на децата, помал од паметен телефон, можете лесно да ги ставите Тоа е во џеб и носете го насекаде. 【Точка и снимајте камера како веб -камера】 vjianger vlogging камера за You Tube може да се користи како компјутерска камера. 【Мала големина и лесна за употреба】 vjianger мини камера за деца Користете нетоксични меки материјали со лесен и мал дизајн (3,94*2. Една година гаранција. Најпрво исклучете ја камерата, поврзете ја камерата со компјутерот со USB кабел, избирајќи го „режимот на камера“, можете да имате видео повици со пријателите и семејството или да живеете во врска со You Tube Tik Tok. Оваа видео камера е многу лесна за ракување и едноставна за контрола што може да биде подарок за бабите и дедовците, татковците, мајките, тинејџерите, децата, без разлика дали тоа е Денот на мајката, Денот на таткото, Денот на благодарноста, роденденот и Божиќ.

Кон својствата

Производи во категоријата