Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Владетел за додаток на цвест и 2 Водич за магнетна цвест за машина за шиење, 1/8 ”до 2” hems hems за шиење владетел за мерач на шиење, вклучува точка за стожери од 1/4 ”и три?

Владетел за додаток на цвест и 2 Водич за магнетна цвест за машина за шиење, 1/8 ”до 2” hems hems за шиење владетел за мерач

DEN 3.33
 

Производот е достапен
Достапност

Водич за магнетно шиење : Пакетот има 2 упатства за магнетна цвест за машина за шиење. Мулти-употреба : Овој владетел за водич за цвест вклучува точка за стожери од 1/4 ”и трим линија од 45 степени. Може да ви помогне да го измерите додатокот за цвест од 1/8 ”до 2”. Бојата може да постои мала разлика како резултат на различните дисплеи на екранот. Шините за магнетски цвеќиња не бараат алатки или завртки и може да се инсталираат и отстранат во секое време. Водичот за магнетски цвест има силен магнетизам и е добар помошник за работа за шиење. Тоа е задолжителен додаток на вашите резерви за ватирање. 5,5 x 2,5 инчи во должина и ширина, 4 mm/ 0,16 инчи во водич за дебелина на дебелина : приближно. Универзално шиење : Компатибилен е со сите популарни брендови и модели на машини за ватирање и шиење. Карактеристики : Широк спектар на употреба : Овие водичи за магнетно шиење и владетелите за шиење се лесни и за почетниците и за искусните луѓе да шијат и да направат различни проекти за шиење, како што се фустани, капи, кошули, здолништа, панталони, чанти, завеси и многу повеќе. Владетел за водич со висок квалитет на цвест : Изработено е од високо квалитетен транспарентен акрилик, така што лесно можете да ги видите дупките и ткаенината.

Кон својствата

Производи во категоријата