Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Vmiapxo 50 пакет природни багази со фиоки за храна со влакна од хартија, 10 x 8, 5 оддели за вечера за вечера на училишен ручек Поделени држачи за хартиени плочи за хартија

Vmiapxo 50 пакет природни багази со фиоки за храна со влакна од хартија, 10 x 8, 5 оддели за вечера за вечера на училишен ручек

DEN 271.20
 

Производот е достапен
Достапност

Поделбата може да спречи мешање на супата заедно. Идеално за училишни кантини, продавници, ресторани, тезги за храна. Карактеристики : Природни, безбедни, цврсти и лесни за употреба за ручек ви овозможуваат да вкусите различна храна во исто време, без да мешате вкусови, и тие се стабилни за да ја одржите вашата таблета организирана. Карактеристики : Природни, безбедни, цврсти и лесни за употреба за ручек ви овозможуваат да вкусите различна храна во исто време, без да мешате вкусови, и тие се стабилни за да ја одржите вашата таблета организирана. Големина : Секој држач за хартиена плоча е 10 "x 8" / 25cm x 20cm, фиоката за храна е поделена на 4 мали прегради и 1 голем простор за да ги задоволи вашите потреби за различни количини на храна. Примена : Поделените плочи се погодни за сите видови топла и ладна храна, како што се пилешко, говедско, тестенини, помфрит, хамбургери, овошје, десерти, итн. Удобни партии за сервирање на партии : Овие фиоки за храна за еднократна употреба може да се користат на свадбени забави, родендени, Божиќни забави, настани за Ноќта на вештерките, заштедувајќи време и енергија без никакви грижи.

Кон својствата

Производи во категоријата