Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Волт Морган автограмираше Максфли 1 топка за голф - автограмирани топки за голф

Волт Морган автограмираше Максфли 1 топка за голф - автограмирани топки за голф

DEN 2.33
 

Производот е достапен
Достапност

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Категорија; Автограмирани топки за голф. Волт Морган ја автограмираше Максфли 1 топка за голф. Подготвена во црна Шарпи. Оваа автограмирана топка за голф доаѓа со сертификат за автентичност од колекционерите во Холивуд. Ако производот е непотпишан или не е користен за игра, холограм нема да биде вклучен меморијалии на Волтер Морган. меморијали.

Кон својствата

Производи во категоријата