Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Волтер Титекс-ДЦ150-05-03. 300а0-WJ30TA Вежба

Волтер Титекс-ДЦ150-05-03. 300а0-WJ30TA Вежба

DEN 823.84
 

Производот е достапен
Достапност

Стандардна Геометрија Вежби-Цврст Карбид. DC150 Изведете вежба со цврст карбид без внатрешна течност за ладење. Одделение : WJ30 TA, K30 F, Ti NAl со пост-третман. Стандардна Геометрија Вежби-Цврст Карбид. DC150 Изведете вежба со цврст карбид без внатрешна течност за ладење. Одделение : WJ30 TA, K30 F, Ti NAl со пост-третман. DC150 Изведете вежба со цврст карбид без внатрешна течност за ладење. Структурни димензии ~5 € Dc (во согласност со din 6537 долго). Шанк во согласност со дин 6535 форма ХА. Одделение : WJ30 TA, K30 F, Ti NAl со пост-третман.

Кон својствата

Производи во категоријата